تجارت الکترونیک

استارتاپ ها

استارتاپ در واقع کسب و کاری برای ارائه یک خدمت یا محصول جدید است که قسمتی از آن مبتنی بر فناوری و تجارت الکترونیک است البته این نکته را نباید فراموش کنیم که که هر کسب و کاری که بر پایه ی فناوری است لزوما استارتاپ محسوب نمی شود ولی همه استارتاپ ها به روشی از وب، موبایل، اینترنت و تکنولوژی های جدید استفاده می کنند تا رشد بالایی داشته باشند و به تعداد کاربران بالایی برسند.

مشاوره کسب و کار در فضای آنلاین

عصر حاضر دوران شکوفایی رشد روز‌افزون رسانه‌های آنلاین است.در واقع ما در زمانی زندگی می‌کنیم که فرصت‌ها و پتانسیل‌هایی برای رشد تجاری در مقیاسی که تا به حال تجربه نشده، در اختیارمان قرار گرفته است.

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ

مهمترین عامل داشتن استراتژی، اثر سنجی و داشتن ابزارهای اندازه گیری است که در کسب و کارمان به ما یاری می رساند و نباید فراموش کنیم که کسب و کارمان در هر مقیاسی باشد نیاز به یک برنامه ریزی استراتژیک در حوزه دیجیتال مارکتینگ دارد. مهم تر از داشتن یا نداشتن استراتژی این است که در برنامه ریزی خود جایگاهی را که الان داریم و جایگاهی را که می خواهیم به آن دست پیدا کنیم را در نظر بگیریم و با هم مقایسه کنیم

اجرای دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یک هدف زیربنایی به منظور افزایش و دسترسی به مزیتی رقابتی پایدار در کسب و کار شما می باشد که شامل تمام فعالیت های کوتاه و بلند در حوزه مارکتینگ است و به تحلیل کسب و کارشما می پردازد. وارد شدن به این عرصه و استفاده کردن از ابزارهای مناسب و دقیق سبب می شود که کسب و کار شما هدفمند، دارای قدرت تحلیل، ایجاد تصویرکلی از کسب و کار، اندازه گیری و تحلیل هزینه ها، شناسایی نقاط ضعف و قوت کسب و کار و خلق ارزش پیشنهادی برای مشتری و … داشته باشید.

تجارت الکترونیک