تلگرام و مصرف۶۰ درصدی از پهنای باند کشور

معاون مرکز فضای مجازی کشور، امیر خوراکیان در جدیدترین بررسی انجام شده از سوی مرکز فضای مجازی کشور در دومین همایش فعالان فضای مجازی گفت: ۴۰ میلیون کاربر ایرانی در تلگرام فعالیت دارند و بیش از ۶۰ درصد از پهنای باند کشور توسط پیام رسان تلگرام اشغال شده است که نشان از ضریب نفوذ بالای این پیام رسان در ایران و برای کاربران ایرانی دارد.

تلگرام  و مصرف۶۰ درصدی از پهنای باند کشور

۴۰ میلیون ایرانی در تلگرام

معاون مرکز فضای مجازی کشور ادامه داد: در تلگرام ۵۸۰ هزار کانال وجود دارد که ۱۶ کانال تلگرامی دارای بیش از یک میلیون نفر کاربر هستند. همچنین بیشترین تعداد عضو در یک کانال تلگرامی حدود ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر است و بیشترین تعداد بازدید از یک پیام تلگرامی، ۲۰ میلیون بازدید است.

امیر خوراکیان در رابطه با بیشترین ساعت بازدید تلگرام و کمترین ساعت بازدید این پیام رسان خاطر نشان کرد: ساعت ۲۲ تا یک شب بیشترین ساعت ترافیک در تلگرام است و ساعت ۴ صبح نیز کمترین میزان بازدید و تولید محتوا در تلگرام انجام می‌شود.

وی با اشاره به تلگرام گفت: تلگرام محبوبترین و پر استفاده ترین پیام رسان در ایران است که طبق بررسی‌های قبلی انجام شده توسط مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران، بیش از ۵۸ درصد از مردم بالای ۱۸ سال سن در این پیام رسان عضویت دارند

برچسب ها:

نظرات

اخبار مرتبط