30 نکته بزرگ برای بازاریابی دیجیتال

بر اساس گوگل، 80٪ مصرف کنندگان امروز بیشتر به وب مراجعه می کنند تا کسب و کارهای محلی را بیابند و انتخاب کنند.

سوال اینجاست که چگونه مطمئن شوید این مصرف کنندگان کسب و کار محلی شما را پیدا کرده و انتخاب می کنند؟ استفاده ترکیبی از این چهار راهبرد برای بازاریابی دیجیتال عالی است: تبلیغات جستجو، وب سایت، بهینه سازی موتور جستجو و رسانه های اجتماعی. در اینجا 30 راهنمایی برای رسیدن به این امر را معرفی می کینم.

30 نکته بزرگ برای بازاریابی دیجیتال

نکات جستجوی تبلیغات

1. قبل از این که کمپین خود را راه اندازی کنید قوانین Bing،yahoo،Google را شناسایی و پیروی کنید زیرا همه آنها فرمت های مختلفی دارند.

2. بهینه سازی URL نمایش داده شده در آگهی جستجوی خود را به طوری که مربوط با محصول یا خدمات شما است تبلیغ کنید.

3. به منظور افزایش احتمال این که آگهی شما بارها دیده می شود،کلمات کلیدی هدف را در سرفصل های خود قرار دهید و کپی کنید.

4. تماس های تبلیغات جستجوی خود را به طور مستقیم بنویسید، که به طور مستقیم آنچه را که مصرف کنندگان میخواهند انجام دهند را مشخص کند. به عنوان مثال " همین حالا تماس بگیرید" و یا "دریافت 50٪ کوپن رایگان".

5. هنگام استفاده از یک برنامه افزودنی کلیک کنید، از شماره ردیابی استفاده کنید تا بتوانید شناسایی و اندازه گیری کنید که تبلیغات بهترین کارایی راداشته باشند.

6. کاراکتر متن های بارزش را بر روی نام کسب و کار خود صرف نکنید. این باید در URL شما بهینه سازی شود.

7. اولین حرف کلمات کلیدی را در تبلیغ خود بزرگ بنویسید.

8. آیا شما باید از علائم صحیح در تبلیغات متن استفاده کنید؟ بله

9. استفاده از علامت های تجاری در کپی آگهی متنی بی ارزش هستن اما شما به آنها نیاز دارید. با این حال، میتوانید این روش را در شرایطی که مربوط به کسب و کار شما است، پیشنهاد دهید.

10. از اختصارات ناشناخته استفاده نکنید. در حالی که می تواند علاقه چند نفر را جلب کند، اما این کار صحیحی نمی باشد.

نکات وب سایت

11. اگر وب سایت خود را از سال 2010 به روز نکرده اید، اکنون این کار را انجام دهید. طراحی تمیز و مدرن، کلید اصلی در بازاریابی دیجیتال است، به علاوه این را تضمین می کند که شما با بهترین شیوه های امروز و استانداردهای وب آشنا هستید.

12. وب سایت خود را با موبایل همراه کنید! نتایج مطالعات محلی جستجوی 2014 نشان می دهد که تقریبا 80 درصد از جستجوهای محلی که با تلفن همراه بوده در نهایت به خرید منجر شده است. این یک موضوع بزرگ است که نباید نادیده بگیرید.

13. به طور کامل metadata سایت خود را (برچسب ها عنوان، شرح، ALT متن، و غیره) را کامل کنید. انجام چنین کارایی می تواند تاثیر منفی روی نمایشگرها داشته باشد.

14. وبلاگ کسب و کار علاوه بر یک وب سایت، برند شما نیز میباشد. این می تواند به افزایش جستجوگر سایت شما کمک کند، شما را از رقابت کنار بگذارد و دانش و تخصص خود را نشان دهد. این یک موقعیت برنده است.

15. برای پیدا شدن توسط مصرف کنندگان محلی، شما باید سایت خود را با اطلاعات محلی مانند آدرس خود و کلمات کلیدی جغرافیایی هدفمند بهینه سازی کنید.

نکات بهینه سازی موتور جستجو

16. داشتن وبلاگ کسب و کار بی فایده است، اگر شما به طور مرتب منظم ایجاد محتویات اصلی و انعطاف پذیر و تبلیغ را برای آن انجام ندهید.

17. دکمه های به اشتراک گذاری در وبلاگ خود را فعال کنید تا خوانندگان بتوانند به راحتی مطالب خود را به صفحات رسانه های اجتماعی ارسال کنند و بازدید کنندگان را به وب سایت شما هدایت کنند.

18. بهینه سازی صفحه Google+ Local خود برای کمک به نام تجاری، شماره تلفن، موقعیت مکانی و حتی ساعت کاری خود را در Google Maps و نتایج جستجوی محلی Google نشان دهید.

19. مهمتر از همه، آن را به خوراک نقشه اپل با نتایج کسب و کار محلی تبدیل کنید.

20. از کلمات کلیدی جغرافیایی مانند شهر، محله، کد پستی و در وب سایت، وبلاگ و حتی کپی های اجتماعی خود در نتایج جستجو استفاده کنید.

21. نه تنها پست های وبلاگ را یک بار ارتقا دهید. بلکه آنها را به عنوان تصاویر جذاب، نقل قول ها و یا سوالات به منظور ایجاد دیدگاه های بیشتر، اشتراک ها و نسبیت موضوعی، بازنویسی کنید.

22. دریافت لینک هایی از نفوذگران و دیگر وب سایت های وابسته به صنعت که قبلا اعتبار ایجاد کرده اند، برای ساختن قدرت خود و ایجاد بازدید بیشتر از سایت خود، عالی هستند.

23. برای ایجاد نام تجاری شخصی خود، Google Authorship را فعال کنید. با ایجاد خودتان به عنوان یک متخصص موضوع، می توانید محتوای خودتان را به اشتراک بگذارید، سهام بیشتری تولید کنید و بیشتر بازدیدکنندگان را به خود جلب کنید.

24. از آنجائیکه بررسی های مثبت در موتورهای جستجو رتبه بندی می شود، بررسی های مثبت با رتبه بندی بالا برای کمک به مصرف کنندگان برای انتخاب کسب و کار خود را انجام دهید.

25. هنگامی که شما بررسی های مثبت دریافت می کنید، آنها را در وب سایت و سایت های رسانه های اجتماعی ترویج دهید تا مشتریانی که به دنبال کسب و کار شما در سایت های اجتماعی یا دایرکتوری های محلی هستند، چیزهایی را که دیگران در مورد کسب و کار شما می گویند را ببینند.

26. تصاویر می توانند به کسب و کار شما کمک کنند و همچنین در موتورهای جستجو رتبه بندی می شوند. عکس های خود را "photo.jpg" نام نگذارید، و به جای آن آنها را به صورت توصیفی بنویسید، متن زیر را اضافه کنید یا زیرنویس ها در وب سایت خود برای کمک به نمایش تصاویر در نتایج جستجو.

نکات رسانه های اجتماعی

27. قبل از اینکه یک پست رسانه یا پست اجتماعی ارسال کنید، فکر کنید، بررسی کنید و دوباره بررسی کنید. توانایی به راحتی گرفتن تصاویر باعث می شود که یک اشتباه رسانه های اجتماعی دشوار شود.

28. از آنجایی که کارکنان شما نمایندگی شما را نیز به صورت شخصی و آنلاین نشان می دهند، یک سیاست رسانه های اجتماعی را اجرا می کنند که حداقل اجازه می دهد آنها از به اشتراک گذاری اطلاعات داخلی.

29. قبل از اینکه به یک هشتگ در حال پخش بروید، مطمئن شوید که مبدا آن را می دانید. انجام این کار به طور بالقوه می تواند باعث ناراحتی رسانه های اجتماعی شود.

30. دوست دارید یا نه، شما نام تجاری خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید. و از آنجا که مصرف کنندگان می توانند درباره شما درباره مکالمه خوب و بد صحبت کنند، مطمئن شوید هشدارهایی را تنظیم کنید که به شما درباره نکته ها، نظرات یا پیام های جدید اطلاع دهند.

درباره نویسنده

نظرات

دسته بندی مقالات

مقالات مرتبط