مقالات

اردیبهشت
18
کوچینگ چیست

کوچینگ چیست؟ کلمه کوچ در دنیای مدرن استعاره‌ای از همان کوچ به معنای کالسکه است. دانشجویان و دانش‌آموزان در دهه سوم قرن هجدهم میلادی از کلمه کوچ برای معلمان سرخانه استفاده می‌کردند، کوچ‌هایی که آن‌ها را برای امتحان‌ها آماده می‌ساختند اما کوچینگ در دوران مدرن ابتدا بیشتر در حوزه هنر و ورزش کاربرد داشت و به‌تدریج در حوزه‌های دیگر از جمله در حوزه‌های مدیریت یا مالی و ..  استفاده شد. کوچ‌ها به افرادی کمک می‌کردند که به لحاظ احساسی و روانی کاملا سالم بودند اما به کسی احتیاج داشتند که با کمک او به زندگی‌شان سروسامان بیشتری بدهند و به اهدافشان دست یابند. این استفاده‌ها به‌تدریج  شکل حرفه‌ای پیدا کرد که ما به آن کوچینگ می‌گوییم. “کوچینگ یک همکاری و مشارکت بین کوچ و مراجع است؛ در طی آن، مراجع با استفاده از تفکر عمیق و خلاقیت خود، توانایی‌های شخصی و حرفه‌ای خود را افزایش می‌دهند”

تاریخ بروزرسانی : 1398/02/18 15:16:36 بازدید : 2568 نویسنده : تیم تولید محتوا دسته : آموزش

اردیبهشت
16
20 اصل مهم در رونق کسب و کارهای تحت وب

برای این که بتوانید کسب‌ و‌کار موفقی داشته باشید نیاز به بازاریابی آنلاین در زمینه کاری خود را نیز دارید. بدست آوردن مشتری با استفاده از بازاریابی اینترنتی ده‌ها برابر راحت‌تر از بازاریابی به روش سنتی است.                                                                          بازاریابی آنلاین، مقرون بصرفه خواهد بود و کسب و کارها را به مخاطبان هدف خود متصل می‌کند.  بنابراین گام نخست برای کسب درآمد اینترنتی، اهمیت دادن به بازاریابی دیجیتال است. در بازاریابی آنلاین، اگر کمپین و وبسایت‌تان مطابق میل شما رشد نمی‌کند، میتوانید به صورت آنلاین آن‌ها را بهینه‌ سازی کنید.  با بهره‌گیری از بازاریابی آنلاین، شما می توانید متوجه شوید که کاربران چگونه با ایمیل های ارسالی شما برخورد می کنند و چند نفر از آنها بر روی لینک های داخل ایمیل شما کلیک می کنند و حتی می‌توانید هر شخص را در هر زمانی که بخواهید مورد هدف قرار دهید...

تاریخ بروزرسانی : 1398/02/16 14:48:13 بازدید : 2732 نویسنده : تیم تولید محتوا دسته : آموزش

اردیبهشت
02
6 مرحله برای به موفقیت رسیدن تولید محتوا

تولید محتوا قسمت مهمی از استراتژی بازاریابی دیجیتال است. هر بخش از محتوایی که تولید میشود شامل پست‌های بلاگ ، خبرنامه‌ها و ..  باید در زمینه ارزش‌های برند شما باشد و نرخ تبدیل به مشتری و جامعه مخاطبین را افزایش دهند. پس از اینکه مخاطب هدف خود را پیدا کردید، چند مرحله  وجود دارد که برای بهبود کیفیت و تأثیرگذاری فرایند تولید محتوا موثر است.

تاریخ بروزرسانی : 1398/02/02 12:50:34 بازدید : 2609 نویسنده : تیم تولید محتوا دسته : آموزش

اردیبهشت
02
بازاریابی محتوا چیست و مزایا و چالش‌های آن

بازاریابی محتوا یک رویکرد در بازاریابی هست که تمرکز آن  بر تولید و انتشار محتوای مناسب برای برقراری ارتباط و تعامل با مخاطبین است. در بازاریابی محتوا  به جای معرفی محصول یا خدمات خود، اطلاعات مناسبی را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهید تا با استفاده از آن‌ها مشکلات خود را برطرف کنند. با این محتوا مخاطبین به شما اعتماد بیشتری پیدا می‌کنند و به احتمال به مشتریان شما تبدیل خواهند شد.بازاریابی محتوا یک رویکرد در بازاریابی هست که تمرکز آن  بر تولید و انتشار محتوای مناسب برای برقراری ارتباط و تعامل با مخاطبین است. در بازاریابی محتوا  به جای معرفی محصول یا خدمات خود، اطلاعات مناسبی را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهید تا با استفاده از آن‌ها مشکلات خود را برطرف کنند. با این محتوا مخاطبین به شما اعتماد بیشتری پیدا می‌کنند و به احتمال به مشتریان شما تبدیل خواهند شد.

تاریخ بروزرسانی : 1398/02/02 12:22:17 بازدید : 916 نویسنده : تیم تولید محتوا دسته : آموزش

مرداد
24
URL فارسی یا انگلیسی، مسئله این است!!

استفاده از URL  فارسی بهتر است یا URL   انگلیسی کدام برای کاربر و کدام یک برای گوگل مناسب تر است. در این مقاله سعی شده برخی نظرات در این باره را جمع آوری کنیم.

تاریخ بروزرسانی : 1397/05/24 15:16:23 بازدید : 2927 نویسنده : تیم تولید محتوا دسته : آموزش

مرداد
20
پنالتی شدن وب سایت و بازگشت به رتبه قبلی پس از رفع مشکل

آیا پس از رفع مشکلی که باعث پنالتی شدن وب سایت شده است، به رتبه قبلی خود باز می گردیم؟؟

تاریخ بروزرسانی : 1397/05/20 12:22:49 بازدید : 1184 نویسنده : تیم تولید محتوا دسته : آموزش

دسته بندی مقالات